Hambakivi eemaldamine ja

hammaste pärli-/ soodapesu

Air-flow

Kuidas tekib hambakivi?

Hambakivi - see on mineraalne ladestumine hammastel, mis tekib järkjärgult, aja jooksul, suuõõne eest halva hoolitsemise tagajärjel. Samuti võib hambakivi teke olla seotud süsteemse haigusega, näiteks soolavahetuse häiretega organismis. Alguses tekib pehme valge või kollakas sade, mis hiljem, puutudes kokku sülje ja bakteritega, moodustab kõva hambakivi. Sellist ladestumist ei ole enam võimalik tavalise hambaharjaga eemaldada.

Tavaliselt tekib hambakivi hamba ja igeme piiril (igemekaelal), hammaste vahel ja muudes raskesti ligipääsetavates kohtades. Seetõttu on isegi hammaste eest korralikult hoolt kandes olemas risk hambakivi tekkeks.

Hambakivi ei ole ainult esteetiline probleem. Selline mineraalne ladestumine halvendab ka inimese üldist tervist. Esmajärjekorras tekivad stomatoloogilised probleemid. Sellised, nagu gingiviit, kaaries, parodontoos jm. Kui hambakivi tekib igeme äärde, võib see esile kutsuda veritsemist, valulikkust, igemepaistetust ja halba hingeõhku. Kui asi käest lasta, võib tekkida mädanik ja abstsess.

Hambakivi eemaldamine

 

 

 

 

 

 

 

Hammaste ultrahelipuhastus - see on üks kõige kaasaegsem ja ohutum hammaste professionaalse puhastamise meetod. See seisneb hambakivi ja -katu eemaldamises hambaemaililt spetsiaalse seadme (ultraheliskeileri) abil, mõjutades juba tekkinud hambakivi pinda ultraheli vibratsiooniga. Selline protseduur ei kahjusta emaili ja on soovituslik läbi viia kaks korda aastas.

Hammaste soodapesu Air-flow / pärlipesu

Nimetatud protseduuri teostatakse reeglina vahetult peale hammaste ultrahelipuhastust. Hamba pealispinda töödeldakse erilise kõrgaktiivse seguga, mis koosneb puhastuskomponendist ja teatud surve all olevast veest. Selline puhastamine eemaldab efektiivselt hambakivi vahetult hamba pinnalt ja muudab hambad mitu tooni heledamaks. Eraldi hammaste puhastusmeetodina kasutatakse Air-flow puhastust vaid mineraalsete ladestumiste tekkimise algstaadiumis.

Registreeruge hambakivi eemaldamiseks!

Meie spetsialistid aitavad saavutada ideaalse tulemuse!

Naeratage kaunilt!

Prosmile hambakliinik