Implantoloogia

 

Hambaimplantaadid hambaravis on tänapäeval kõige füsioloogilisem viis asendada puuduvaid hambaid. Implantatsioon on protseduur, mis taastab hamba tugiosa suust eemaldatavate ja suust mitte-eemaldatavate konstruktsioonide kinnitamiseks.

 

1. Eelised

Hambaimplantatsioonil on suur eelis traditsiooniliste proteesimismeetodite ees:

  1. Esiteks, see aitab taastada mitte ainult funktsionaalsust, vaid ka maksimaalset esteetilisust muret tekitavas hambasegmendis.
  2. Teiseks, traditsiooniliste proteesimismeetodite korral rikub kõrvalhammaste terviklikkus, nagu näiteks hambasillaga proteesimisel (teritatakse kõrvalhambaid), mis tähendab oma hammaste ekspluatatsiooni aja vähenemist; implantaatidega proteesimisel aga oma hambaid ei puututa.

Hambaarst-kirurg asetab implantaadi kruviosa. Mõne aja pärast peale paranemist ja implantaadi kokkukasvamist, viiakse läbi teine etapp. See on tulevaseks hambakrooniks aseme formeerimine ja restauratsiooni fiksatsioon. Aseme ettevalmistamise etapp on ette nähtud tulevase restauratsiooni maksimaalse ehtsuse loomiseks ja selle mugavaks ekspluatatsiooniks kohe pärast proteesimist. See aitab luua üleminekut implantaadist hambakrooni.

See ei ole valus protseduur ja patsiendile ei valmista see suurt ebameeldivust. Kogu protseduur toimub kohaliku tuimestusega ja on patsiendile absoluutselt valutu.

Antud teenust saab teostada meie hambakliinikus ProSmile!

2. Kui palju maksab hambaimplantaat?

Teenused / Hinnakiri  Hind
Anyridge implantaadid + tsirkooniumoksiid kroon 1 100 €
Straumann implantaadid + tsirkooniumoksiid kroon 1 500 €
 Põskkoopa põhja tõstmine algab 300 €
 Luusiirdematerjal (1 doos) 150 €

3. Meie arstid.

Dr. Dmytro Dziuba

Hambaarst-kirurg-ortopeed

Dr. Natalia Holubieva

Hambaarst-terapeut

Dr. Sergii Tkachuk

Hambaarst-ortopeed-terapeut

Vastuvõtule registreerimine

Täitke allolev ankeet ja me võtame teiega ühendust tööpäeva jooksul! Hambaravi vältimatu abi korral helistage telefonil +37253586158.