Proteesimine

Proteesimine on üks olulisemaid ravietappe, mis patsient läbib hambaarsti juures. Asi on selles, et isegi ühe hamba puudumine ja eriti kaotatud hamba mitteasendamine õigel ajal viib kogu hamba- lõualuu süsteemi rikki ja mõjub halvasti inimese teistele elundkondadele. Meie organism on kohanemisvõimeline kompensatsiooniks, nimelt kui puudub „naaber-hammas” olgugi see vastas lõualuus või kõrval asetsev hammas, meie organism kipub ise kaotatud hammast kompenseerima.
Mis toimub? Toimub aga hamba etteliikumine või nihutamine defekti poole. Patsient ei tunne olulisi probleeme kohe, kõik see toimub aegamööda. Aeg ajalt toit jääb kinni kõvemini, ige traumeerub, areneb põletikune protsess igemes, ja kui patsient pöördub arsti poole, on protsess juba kaugele läinud ja võib kesta aastaid. Seetõttu on väga tähtis asendada kaotatud hammas kiiremas korras pärast eemaldamist. Meie kliinikus ProSmile arstid valdavad kõiki meetodeid kaotatud hamba või hambagrupi taastamiseks. Nende hulka kuuluvad: suust eemaldatavad ja mitte-eemaldatavad konstruktsioonid, sillad ja üksikkroonid, kõrgesteetilised
konstruktsioonid jt. Meie kliinikus aidatakse Teil õigesti valida konstruktsiooni kaotatud üksikhamba või hambagruppide taastamiseks.