Tere tulemast! ProSmile hambaravi Tallinnas.

Meil on siiras rõõm tervitada iga külalist meie hambakliinikus Tallinnas. Oma ala professionaalidest sõbralik kollektiiv aitab igaüht, kes vajab hambaravi teenuseid Tallinnas. Tänapäeva hambaarst ei ole ju ainult inimene, kes osutab hambaravi, vaid eelkõige on ta usaldusisik, kelle käes on arsti juurde pöördunud inimese tervis. Meie Tallinna hambakliinikus saate te ennast tunda professionaalide kätes, kes hästi mõistavad kui suur vastutus on nende peale pandud. Me oleme orienteeritud kõrgkvaliteetsele ravile ja meie teenustes abivajava inimese abi osutamisele.

Meie arstid täiendavad pidevalt oma teoreetilisi ja praktilisi oskusi kõikvõimalikel stomatoloogide kongressidel ja sümpoosiumitel. Igaühe professionaalsus on kogu meeskonnatöö edupant. Me pakume laia hambaravi teenuste spektrit alustades profülaktikast ja lõpetades kõrgesteetiliste ortopeediliste ja kirurgiliste protseduuridega.

„Vältimatu hambaravi osutamine väljaspool järjekorda” on üks meie kliiniku reeglitest. 

Külastades meie Tallinna hambakliiniku saate te olla meeldivalt üllatunud meie hinnapoliitikast. Kõrge kvaliteet kättesaadava hinnaga on reaalsus. 

Meie arstid:

Dr. Dmytro Dziuba (D08244)
Hambaarst

Doktor teostab kirurgilist ravi alustades lihtsamatest operatsioonidest ja lõpetades
retineerunud tarkusehamba raske eemaldamisega, implantatsiooni, luuplastikat,
proteesimist (suust eemaldatavad ja mitte-eemaldatavad sh implantaatidel
proteesid). Oma töös kasutab kaasaegsed instrumente ja mikroskoopi.

 

 

 

 

Dr. Natalia Holubieva (D08243)
Hambaarst 

Doktor teostab professionaalset hammaste puhastamist, juureravi, ümberjuureravi, hammaste esteetilist restauratsiooni, erinevate süsteemidega hammaste valgendamist. Oma töös kasutab kaasaegsed instrumente ja mikroskoopi.

 

 

 

 

 

 

Dr. Sergii Tkachuk (D08651)
Hambaarst

Doktor teostab ortopeedilist taastamist suuõõntes, kõrgesteetilist proteesimist ja
hambakaarte restauratsiooni laminaatide ja keraamiliste õhukeste seindega
kroonide.

 

 

 

 

Dr. Kristina Serebrova (D09060)

Hambaarst (Ajutiselt ei tööta alates 01.08.2022)

Doktor teostab professionaalset hammaste puhastamist, juureravi, hammaste esteetilist restauratsiooni, erinevate süsteemidega hammaste valgendamist. Oma töös kasutab kaasaegsed instrumente ja mikroskoopi.