Tere tulemast! ProSmile hambaravi Tallinnas.

Meil on siiras rõõm tervitada iga külalist meie hambakliinikus Tallinnas. Oma ala professionaalidest sõbralik kollektiiv aitab igaüht, kes vajab hambaravi teenuseid Tallinnas. Tänapäeva hambaarst ei ole ju ainult inimene, kes osutab hambaravi, vaid eelkõige on ta usaldusisik, kelle käes on arsti juurde pöördunud inimese tervis. Meie Tallinna hambakliinikus saate te ennast tunda professionaalide kätes, kes hästi mõistavad kui suur vastutus on nende peale pandud. Me oleme orienteeritud kõrgkvaliteetsele ravile ja meie teenustes abivajava inimese abi osutamisele.

Meie arstid täiendavad pidevalt oma teoreetilisi ja praktilisi oskusi kõikvõimalikel stomatoloogide kongressidel ja sümpoosiumitel. Igaühe professionaalsus on kogu meeskonnatöö edupant. Me pakume laia hambaravi teenuste spektrit alustades profülaktikast ja lõpetades kõrgesteetiliste ortopeediliste ja kirurgiliste protseduuridega.

„Vältimatu hambaravi osutamine väljaspool järjekorda” on üks meie kliiniku reeglitest. 

Külastades meie Tallinna hambakliiniku saate te olla meeldivalt üllatunud meie hinnapoliitikast. Kõrge kvaliteet kättesaadava hinnaga on reaalsus. 

Meie arstid:

Dr. Dmytro Dziuba (D08244)

Hambaarst-kirurg-ortopeed

Lõpetanud Dnepropetrovski Riikliku Meditsiinilise Akadeemia (Ukraina) arstiteaduskonna hambaravi erialal 2011.a. Doktor teostab kirurgilist ravi alustades lihtsamatest operatsioonidest ja lõpetades retineerunud tarkusehamba raske eemaldamisega, implantatsiooni, luuplastikat, proteesimist (suust eemaldatavad ja mitte-eemaldatavad sh implantaatidel proteesid).

 

 

 

 

 

Dr. Natalia Holubieva (D08243) (Lapsehoolduspuhkusel)

Hambaarst-terapeut

Lõpetanud Dnepropetrovski Riikliku Meditsiinilise Akadeemia (Ukraina) arstiteaduskonna hambaravi erialal 2011.a. Doktor teostab professionaalset hammaste puhastamist, juureravi, hammaste esteetilist restauratsiooni, erinevate süsteemidega hammaste valgendamist.

 

 

 

 

 

 

Dr. Sergii Tkachuk (D08651)

Hambaarst-ortopeed-terapeut

Lõpetanud Dnepropetrovski Riikliku Meditsiinilise Akadeemia (Ukraina) arstiteaduskonna hambaravi erialal 2011.a. Doktor teostab ortopeedilist taastamist suuõõntes, kõrgesteetilist proteesimist ja hambakaarte restauratsiooni laminaatide ja keraamiliste õhukeste seindega kroonide.